Pohybovka od Clash of skills

Představujeme vám bezva pohybový program pro děti všech věkových skupin od Clash of skills, party trenérů jejichž původním cílem bylo zlepšení pohybové schopnosti svěřenců v softballové komunitě, a tím postupné zvýšení úrovně softballu v ČR. Během Covidové pandemie se ale tento cíl přerodil v jakési poslání šíření nadšení z pohybu a lásky ke sportu, a to napříč všemi sporty a všemi věky.


Vznikly tak různé tréninkové série, jejichž snahou bylo rozpohybovat děti doma i venku, případně poskytnout trenérům, učitelům a rodičům inspiraci. Tak vznikla videa cvičení na doma, koordinační výzvy, tipy do online tréninků a nakonec pohybová hra Únikovka z Nouzovky, na kterou se dnes společně mrkneme.

Jednotlivé úkoly zaberou dětem jen pár minut, ale spolehlivě je mohou bavit dlouhou dobu. Nezůstávejte u jednoho, modifikujte a upravujte si výzvy k obrazu svému. Přidávejte další úkoly, zapojte kamarády, sbírejte body, vytvořte pohybovou Olympiádu, hrajte na úkoly či sázky, sdílejte mezi sebou svidea... Zkrátka bavte se a užijte si každou aktivitu naplno. Pojďme se vrhnout na první z nich:


1. Kšiltovka


K prvnímu úkolu budete potřebovat pokrývku hlavy - ideálně tedy kšiltovku nebo klobouk.


2. Rychlé ruce