top of page

Začíná Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

Týden přednášek na téma rodičovství. Bezpečný prostor pro všechny maminky v očekávání i současné rodiče s dětmi.

 

Hledáte odpovědi na otázky ohledně mateřství a rodičovství? Přijďte se inspirovat, diskutovat, vzdělat nebo jen tak pobavit na festival podpory zrození a rodiny.


Nezáleží na tom, zda kojíte doma, na veřejnosti nebo vůbec, jaké jsou vaše výchovné metody ani jestli preferujete nošení v šátku nebo kočárek. Na Festivalu o těhotenství, mateřství a rodičovství má každý své místo.Co návštěvníkům nabízí festival o těhotenství, porodu a rodičovství


Týden plný inspirativních přednášek a zajímavých setkání začíná již toto pondělí 15.5.2023 v pražské holešovické tržnici.


Vstup do areálu festivalu, včetně využití dětskeho koutku, ústřední debaty i poradny s odborníky je zcela zdarma. Užít si můžete také zajímavou výstavu nebo se zúčastnit křtu knihy nebo nakoupit ve festivalovém obchůdku, ve kterém samozřejmě nesmí chybět ani Dováděník, deníček nejkrásnějších dětských zážitků.Přednášky festivalu


Každý den se můžete těšit na množství přednášek věnovaných těhotenství, porodu, péči o děti a zdravému rozvoji celé rodiny.Mezi vystupujícími bude mimo jiné např. Jaroslav Dušek, po jehož přednášce první den festivalu proběhne uvítací večírek.Program v přednáškových sálech je zpoplatněn. K zakoupení jsou jak vstupy na jednotlivé přednášky, tak i na celé dny či celý festival.


Zakoupit je můžete online nebo využít aktivit zdarma a k dalšímu nákupu se rozhodnout až na místě.


Ceny vstupného


Jednotlivé vstupné 200,-/os nebo 300,- pro dva

Jednodenní vstupenka 500,-

Permanentka na celý týden 1250,-Děti s sebou


Nebojte se vyrazit s dětmi. O ty větší se postarají v centrálním dětském koutku nebo si mohou užít volnočasovy program z zóně Áčka, kde je vstup za dobrovolně vstupné.


Dále je tu rodičům s dětmi vyhrazena jedna samostatná klidná místnost s dekami a hračkami pro svobodnou hru. Prostor na hraní najdete i v obou přednáškových místnostech.


V neposlední řadě je pro děti připraven také speciální dětský program, jehož přehled najdete níže.Přeji vám příjemnou návštěvu :-)


Přihlaste se k odběru novinek a nenechte si ujít další zajímavé tipy pro rodiče s dětmi.Comments


Bavte se a inspirujte každý den 

Sledujte naše sociální sítě a žádná legrace vám už neunikne.

  • Facebook
  • Instagram
mesic.png

Co by měly děti zažít dřív, než půjdou do školy?

Odpověď Vám přináší DOVÁDĚNÍK

Originální dárek s celoživotní hodnotou

hvezdy.png
hvezdy.png
hvezdy.png
bottom of page