top of page

S dětmi do muzea - Imaginárium - interaktivní výstava pro děti v Praze

Vyrazte s dětmi za zábavou na okraji Prahy. Interaktivní zpracování divadelnictví plné dřeva a stylu.

 

Tápete kam vyrazit s dětmi za kulturou? Vyzkoušejte krásnou interaktivní výstavu Imaginárium ve Chvalském zámku.


Imaginarium_vystava_pro_deti_Praha

Na co se můžete těšit


Okouzlí vás tu krásně designové postavičky a zvířátka ze dřeva a spoustu herních prvků, které si děti mohou samy vyzkoušet.Některé z dřevěných hraček jsou pouze na pozorování, s jinými si naopak můžete vyzkoušet, kam až sahá vaše fantazie. Vyndejte rekvizity z košíčku a stavba, třeba malého cirkusu, může začít.


Výstava pro děti v Praze
Výstava pro děti v Praze

Rozsviť ve světničce, zatoč klikou a budou se dít věci... V jedné z prvních místnosti na vás čekají desítky interaktivních boxů, ve kterých můžete pozorovat pohyblivé dřevěné postavičky, prožívající své každodenní příběhy.V části výstavy si zase můžete s dětmi zahrát divadýlko. Vyzkoušet si můžete loutky na tyčkách, jinde zase klasické maňásky.


Divadlo pro děti
Divadlo pro děti

Také se můžete s dětmi utkat v obřím námořnickém pexesu a sbírat ryby za každou odhalenou dvojici.Nebo si je můžete zkusit sami ulovit na háček a pokochat se nekonečným dřevěným vlnobitím a desítkami dřevo ovcí pasoucích se v okolí.A nakonec si zadovádět v herně s kuličkovou dráhou a stavebními kostkami.Jak vysokou věž zvládnete postavit z úzkých dřívek? Vyzvěte děti k soutěži, vyfoťte si fotku a šup s ní do Dováděníku - dětské foto knížky nejkrásnějších dětských zážitků. Máte už ten svůj?


Dováděník pro předškoláky
Dováděník pro předškoláky

Kde a za kolik


Výstava Imaginárium probíhá v Praze na Chvalském zámku denně od 9 do 18h, a to až 11.6.2023.


Za děti zaplatíte vstup 75,-, dospělí mají vstupné za 120,-, celá rodina pak za 300,-. V ceně vstupného je prohlídka výstavy i Chvalského zámku.


Líbil se vám článek? Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte další tipy na zábavu a cestování s dětmi přímo do mailové schránky.Commentaires


Bavte se a inspirujte každý den 

Sledujte naše sociální sítě a žádná legrace vám už neunikne.

  • Facebook
  • Instagram
mesic.png

Co by měly děti zažít dřív, než půjdou do školy?

Odpověď Vám přináší DOVÁDĚNÍK

Originální dárek s celoživotní hodnotou

hvezdy.png
hvezdy.png
hvezdy.png
bottom of page