top of page

S Dováděníkem do Farma parku Soběhrdy

Vyrazili jsme otestovat populární zábavní park nedaleko Prahy. Jak se nám tu líbilo a na co se můžete těšit?

 

Farma park Soběhrdy to je úžasná kombinace zvířátek a dětského parku necelých 50km od Prahy, ve kterém se zaručeně vyřádí děti každého věku.

Že je tu o zábavu postaráno Vám bude jasné hned při vstupu. Máte-li rádi klid a soukromí nebude asi volna pro vás - rozhodně tu nebudete sami, ale báječná místa si zkrátka žádají turistický ruch. Na co se můžete těšit?


Dětská hřiště, prolézačky a provazové prvky


O prolézačky tu není nouze. Jsou příjemně rozmístěny po celém areálu tak, aby si děti procházku mezi zvířaty vždy mohli pěkně proložit trochou toho hopsání a rozptýlení. Tělo si můžete protáhnout na různých lanových aktivitách pro menší i větší děti.


Nás nejvíce bavila velká provazová houpačka houpající se jako obří beranidlo nacházející se nedaleko od hlavní restaurace.

Vodní prvky

Navštívíte-li park v teplejší dny, pak se můžete těšit také na pár vodních aktivit. My bohužel už to štěstí neměli.

Krásné prostředí

I když nebudete řádit jako malé děti, určitě si procházku v příjemném prostředí s výhledy na pláně s pasoucí se zvěří si jistě užijete.

A samozřejmě zvířátka

To nejlepší z návštěvy jsou kromě dětských prvků samozřejmě zvířátka. Ta jsou tu celkem otrlá a zvyklá na každodenní provoz, a tak není těžké dostat se k nim doslova až na dosah ruky, což může být zejména pro menší návštěvníky krásný zážitek.

Možnost krmení

Máte-li rádi skutečný kontakt se zvířaty, pak můžete využít možnosti krmení s ošetřovatelem, které dětem poskytne skutečný zážitek ze zvířecí společnosti.

Nakrmit zvířátka je také jeden z úkolů našeho Dováděníku. Nezapomeňte si proto zážitek dobře zdokumentovat a nalepit do knihy.


Jaké úkoly z Dováděníku pro školáky můžete splnit při návštěvě?


- Navštívit zábavní park

- Nakrmit zvířátka

Zábava pro nejmenší

Na své si tu přijdou i nejmenší návštěvníci, kteří jistě nepohrdnou hře na pískovišti s hračkami, které lemuje dráha s tolik oblíbenými traktory a připojovacími vozíky.

Kousek opodál naleznete také hřišťátko na cvrnkání kuliček a "mraveništěm" s odrážedli pro nejmenší.

Všechny tyto atrakce jsou součástí základního vstupného. Zábavy je tu však ještě víc. Za příplatek se můžete svézt třeba na umělé dráze pro kruhy, vodních atrakcích, ponících, ve farma Jeepu nebo vláčkem.

Právě tenhle sjezd na obřím kruhu by se mohl stát jedním ze splněných úkolů s krásnou fotkou do Dováděníku pro předškoláky - zážitkové knihy pro všechny neposedy od 1 roku.

Jaké úkoly z Dováděníku mohu splnit ve Farma Parku? Dovádědík pro předškoláky: - Vodní hrátky - Opékání buřtů - Pořádně se umazat - Vyrazit na piknik - Obrovská zmrzlina - Sklouznout se - Zahopsat si

Stravování

Nedaleko vchodu do parku najdete hlavní stravovací zařízení - jídelnu s několika běžnými (nejen smaženými nezdravými) jídly na výběr. Během procházky pak potkáte několik dalších stánků. Najdete tu také ohniště, kde je možné si opéct buřtíka, což může být zajímavou vsuvkou do celého dne.


Vstupné


Cena vstupného za osobu se liší dle jednotlivých dní, věku a výšky dětí a pohybují okolo 200Kč za osobu.


Zakoupit můžete i rodinné vstupné.


Otevřeno je v době prázdnin každý den od 10 do 18h. A není zde třeba žádná předchozí rezervace.


Kompletní přehled cen naleznte na webu Farmaparku.


Kudy kam


Farma park Soběhrdy naleznete necelých 50 km jihovýchodně od Prahy ve stejnojmenné vesnici Soběhrdy.Nejkrásnější vzpomínky na dětská léta


Hledáte originální dárek k Vánocům či narozeninám? A máte už svůj Dováděník? Knížku plnou zábavy, která uchová nejkrásnější dětské vzpomínky stále barevné?


Pořiďte svým dětem osobní zážitkový deníček, který motivuje předškoláky (od 1-7let) i školáky (od 6-12let) ke hře, tvorbě a pohybu.


Comments


Bavte se a inspirujte každý den 

Sledujte naše sociální sítě a žádná legrace vám už neunikne.

  • Facebook
  • Instagram
mesic.png

Co by měly děti zažít dřív, než půjdou do školy?

Odpověď Vám přináší DOVÁDĚNÍK

Originální dárek s celoživotní hodnotou

hvezdy.png
hvezdy.png
hvezdy.png
bottom of page